Sastav liga RS-a za sezonu 2014/15

Sezona 2014/15. u Prvoj, Drugim i Regionalnim ligama Republike Srpske startovaće 16. avgusta, ali još uvijek nisu poznati sastavi svih liga, s obzirom da određene ekipe imaju finansijske probleme pa je neizvjesno da li će nastupiti u rangovima takmičenja u kojem bi trebalo da igraju, piše RS Sport.

Donosimo Vam sastave liga u prva tri ranga Republike Srpske, odnosno trenutno stanje gdje bi ko trebalo da nastupa.

PRVA LIGA REPUBLIKE SRPSKE:

1. Rudar Prijedor
2. Leotar (Trebinje)
3. Podrinje (Janja)
4. Sloboda (Mrkonjić Grad)
5. Kozara (Gradiška)
6. Drina HE (Višegrad)
7. Napredak (Donji Šepak)
8. Sloboda (Novi Grad)
9. Mladost (Gacko)
10. Sutjeska (Foča)
11. Proleter (Teslić)
12. Tekstilac (Derventa)
13. Krupa (Krupa na Vrbasu)
14. Vlasenica

DRUGA LIGA REPUBLIKE SRPSKE – ISTOK:

1. Rudar (Ugljevik)
2. Famos (Ist. Ilidža)
3. Radnički (Karakaj)
4. Ilićka 01 (Brčko)
5. Mladost (Bogutovo Selo)
6. Jedinstvo (Brodac)
7. Gorica (Pučile)
8. Proleter (Dvorovi)
9. Sloga Junajted (Bijeljina)
10. Glasinac 2011 (Sokolac)
11. Mladost (Rogatica)
12. Lokomotiva (Brčko)
13. Romanija (Pale)
14. Zvijezda Brgule (Etno Selo Stanišić)

DRUGA LIGA REPUBLIKE SRPSKE – ZAPAD:

1. Sloga (Doboj)
2. Modriča Maxima
3. Borac (Šamac)
4. BSK (Banjaluka)
5. Ozren (Petrovo)
6. Župa Superpetrol (Milosavci)
7. Omarska
8. Jedinstvo (Žeravica)
9. Laktaši
10. Liješće
11. Ljubić (Prnjavor)
12. Mladost (Donja Slatina)
13. Borac (Kozarska Dubica)
14. Mineral (Banja Vrućica)

REGIONALNA LIGA REPUBLIKE SRPSKE – CENTAR:

1. Trebava (Osječani)
2. Željezničar (Doboj)
3. Pridjel Donji
4. Naša krila (Kostajnica)
5. Crvena zvijezda (Obudovac)
6. Vranjak
7. Hajduk (Batkuša)
8. Rudanka
9. Ozren (Paklenica)
10. Skugrić
11. Crvena zvijezda (Gajevi)
12. Posavina (Miloševac)
13. Polet 1926 (Brod)
14. Budućnost (Gornja Slatina)

REGIONALNA LIGA REPUBLIKE SRPSKE – ISTOK:

1. Jedinstvo (Brčko)
2. Guber (Srebrenica)
3. Birač (Derventa)
4. Podrinje (Tršić)
5. Trnovica
6. Bratstvo (Bratunac)
7. Jedinstvo (Roćević)
8. Majevica (Lopare)
9. Lokanj
10. Zadrugar (Donje Crnjelovo)
11. Šekovići
12. Srpska Varoš (Brčko)
13. Jardan
14. Proleter (Johovac)

REGIONALNA LIGA REPUBLIKE SRPSKE – JUG:

1. Velež (Nevesinje)
2. Hercegovac (Bileća)
3. Rudo
4. Stakorina (Čajniče)

Kao novi klubovi koji bi mogli sljedeće sezone nastupiti na regionalnom “jugu” spominju se novoformirani klub Viktorija iz Trebinje, te Rudar iz Miljevine i Željeznica iz Trnova, koji su se ranijih godina već takmilili u ovoj ligi.

REGIONALNA LIGA REPUBLIKE SRPSKE – ZAPAD:

1. Naprijed Horizont (Banjaluka)
2. Sloga (Srbac)
3. Gomionica (Bronzani Majdan)
4. Progres (Kneževo)
5. Lauš (Banjaluka)
6. Karanovac
7. Dubrave
8. Mladost (Seferovci)
9. Ravan (Međeđa)
10. Sloga (Trn)
11. Potkozarje (Aleksandrovac)
12. Brdo (Hambarine)
13. Budućnost (Banjaluka)
14. Mladost (Kotor Varoš)
15. FSA Prijedor
16. Lijevče (Nova Topola)

You must be logged in to post a comment Login