Polusezonu u Regionalnoj ligi RS Bratstvo završilo pobjedom

Na kraju polusezone, 15. kola Regionalne lige RS – Istok, Bratstvo je slavilo kući, a Guber nije otišao na gostovanje i na taj način poklonio tri boda.

FK “Bratstvo” Bratunac slavilo je na domaćem terenu protiv ekipe FK „Omladinac“ Potočari u 15. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (3:0).

Do prvog gola Bratsvo dolazi u 37. minuti golom Đorđa Međe. Drugi gol postiže Almir Karić u 53. minuti, a za konačnih (3:0) u 70. minuti strijalac je Predrag Petrović.

Polusezonu Bratstvo završava na 8. mjestu sa 25 bodova, te 8 pobjeda, 6 poraza i jednim remijem. Bratsvo je postiglo 38, a primilo 25 golova. Prvi na tabeli su su Šekovići sa 30 bodova.

FK “Guber” Srebrenica poklonio je tri boda ekipi FK „Trnovica“ Trnovica u 15. kolu Regionalne lige RS – Istok jer nije otišao na utakmicu, a očekuje se reagcija saveza koji će odlučiti o kazni.

Guber se nalazi na 16. mjestu sa 5 bodova, sa 11 poraza, dva remija i jednom pobjedom. Guber je primio 57 golova, a postigao 10.