Guber poražen, Bratunac do tri boda

Guber nakon 11 kola ima pet bodova i nastavlja crni niz, a Bratsvo bilježi pobjedu.

FK “Guber” Srebrenica poražen je na domaćem terenu od ekipe FK „Vlasenica“ Vlasenica u 11. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (0:3).

Gosti su imali više prilika koje su iskoristili i u drugom poluvremenu zasluženo slavili.

Petar Došić u 50. minuti postiže prvi gol za Vlasenicu. U 84. minuti golom Nikole Janjića Vlasenica stiče novu prednost, a šest minuta kasnije za konačnih (0:3) gol postiže Jovan Erdelić.

Glavni arbitar Siniša Turnutaš pokazao je 6 žutih kartona, po tri za Guber i Vlasenicu

FK “Bratstvo” Bratunac zabilježio je pobjedu na domaćem terenu protiv ekipe FK „Tabanci“ Tabanci u 11. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (3:1).

Svoj prvi gol u 9. minuti postiže Aljo Smajilović za (1:0). Na (2:0) Smajilović povisuje u 45. minuti. Dvije minute kasnije Filip Klisarić smanjuje prednost Bratstva, a za konačnih (3:1) sa bijele tačke bio je siguran Predrag Petrović.

Glavni arbitar Vladmiri Bujak pokazao je dva žuta kartona, po jedan za Bratstvo i Tabance.