FK “Guber” izborio baraž

Lider Zvijezda Brgule nastavila je pobjednički niz. Na gostovanju u Lokanju ostvarena je ubjedljiva pobjeda od 4:0, dvostruki strijelac bio je Vladimir Šikuljak, a po jedan gol postigli su Dragoslav Grujičić i Siniša Rakita.

Neriješenim ishodom bez golova na gostovanju u Milićima, drugoplasirani Guber osvojio je drugo mjesto dva kola prije kraja prvenstva i igraće u baražu za popunu Druge lige RS, grupa Istok.

Trećeplasirano Podrinje ostalo je bez bodova na domaćem terenu, gdje su BSK Ledinci slavili sa minimalnih 1:0, a identičnim rezultatom do bodova stigao je i Zadrugar koji je na domaćem terenu bio uspješniji od OFK Trnovice.

Partizan je u derbiju začelja sa visokih 7:1 porazio OFK Šekoviće, i zadržao nadu da može izboriti opstanak.

Na susretima u Bratuncu i Roćeviću nije bilo pobjednika. Bratstvo i Majevica su remizirali 1:1, dok su Jedinstvo i Birač odigrali 2:2.

Rezultati 24. kola:
Zadrugar – OFK Trnovica 1:0
Milići – Guber 0:0
Bratstvo – Majevica 1:1
Partizan – OFK Šekovići 7:1
Lokanj – Zvijezda Brgule 0:4
Podrinje – BSK Ledinci 0:1
Jedinstvo – Birač 2:2

Tabela:

Zvijezda Brgule (Etno selo)242022741062
Guber (Srebrenica)241365391645
Podrinje (Tršić)241068242336
Bratstvo (Bratunac)2411310394136
Birač (Derventa)2410410413934
Lokanj2410311323633
OFK Trnovica24969323333
Jedinstvo (Roćević)24878373631
Majevica (Lopare)247107374631
Zadrugar (Donje Crnjelovo)249312364530
OFK Šekovići248313336227
Milići247413253625
Partizan (Donja Trnova)247414334225
BSK Ledinci (Batković)247314224024

rs-sport-vijesti.blogspot.com

You must be logged in to post a comment Login