Važne pobjede za Bratstvo i Guber

Ekipe Gubera i Bratstva bile su odlične na domaćem terenu gdje su zabilježile pobjede i osvojile važne bodove.

FK “Guber” Srebrenica na domaćem terenu savladao je ekipu FK „Famos“ Istočno Sarajevo u 14. kolu Druge lige RS – Istok, rezultat (2:1).

Guber dolazi do prvog gola u 19. minuti, a strijelac je bio Slaviša Ćirković. Svoj drugi gol za novu prednost Ćirković postiže u 67. minuti. Famos u drugoj minuti nadoknade meče smanjuje prednost domaćih za konačnih (2:1) golom Strahinje Sudžuma.

Glavni arbitar meča Bojan Pejić pokazao je 6 žutih kartona, od čega 5 ta Guber i jedan za Famos.

FK „Bratstvo“ Bratunac slavilo je na domaćem terenu protiv FK „Milići“ Milići u 14. kolu Druge lige RS – Istok, rezultat (3:0).

Ekipa Bratstva dolazi do prednosti u 21. minuti golom Desimira Maksimovića. Autogolom gostiju u 63. minuti na grešku Đorđa Bogičevića Bratstvo ima veću prednost.

U 82. minuti svoj drugi gol postiže Maksimović za konačnih (3:0).

Glavni arbitar meča Goran Lakić pokazao je 2 žuta kartona, po jedan za obe ekipe. Ekipa Milića na ovu utakmicu došla je samo sa 11 igrača, bez izmjene.