Bratstvo i Guber porazom počeli novu sezonu

Ekipa Bratstva i Gubera novu sezonu u Regionalnoj ligi grupe Istok 2019/2020. započeli su porazom.

FK “Guber” Srebrenica poražena je na domaćem terenu od ekipe FK “Mladost” Bogutovo Selo u 1. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (0:3).

Mladost dolazi u prednost od 12. minuta golom Mihajla Jevtića, a za prednost od (0:2) u 38. minuti gol postiže Miroslav Lazarević. Treći gol gosti postiže Neđo Gajić u 90. minutu

Glavni arbitar Stefan Maletić pokazao je šest žutih kartona, 4 za Guber i 2 za Mladost.

FK “Bratstvo” Bratunac na gostovanju je poražen je od ekipe FK „Šekovići“ Šekovići u  1. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (2:1).

Šekovići dolaze do prednosti u 19. minuti golom Ivana Ninića koji se dva puta upisao u listu strelaca. Autogolom Danijela Radojčića u 51. minuti je izjednačeno (1:1). Ninić iz penala u petoj minut nadoknade postiže svoj drugi gol za konačnih (2:1).

Glavni arbitar Boško Rakić pokazao je 8 žutih kartona, 5 za Bratsvo i 3 za Šekoviće.