Srebreničani će moći uživati u hit predstavi “Ja, mahaluša”

Srebrenička publika imaće priliku da pogleda jednu od trenutno najaktuelnijih predstava u našoj zemlji koju je do sada gledala publika širom svijeta.

“Ja, mahaluša” je kultna komedija koja nikoga ne ostavlja ravnodušnim jer obrađuje probleme svakodnevnice, odnose muškaraca i žena, kako i sa kime u brak, klimaks, nevjeru, papučarstvo, seks za jednu noć, nevinost i sve to na humorističan način.

Predstave je urađena prema bestseleru književnice Indire Kučuk Sorguč i odigrana je više od 160 puta.

U dosadašnjim izvođenjima ove predstave “uvijek se tražila karta više”, a u Srebrenici predstava se igra bez nadoknade. Srebreničani će imati priliku ovu predstavu pogledati besplatno u četvrtak 4. juna u sali Kulturnog centra Srebrenica sa početkom u 20.00 časova u sklopu Kulturno-sportske manifestacije “Dani Srebrenice”.

Foto: www.ekskluziva.ba

You must be logged in to post a comment Login