Bratunac nakon uzbudljivog meča poražen u Kaknju

Košarkaši Bratunca poraženi su u desetom kolu Premijer lige BiH sezone 2019/2020. od ekipe KK Kakanj iz Kaknja, rezultat (86:83).

Bratunac je sjajno počeo meč i u prvoj četvrtini stekao prednost od sedam poena razlike, a nakon druge četvrtine domaćini izjednačavaju i najavljuj uzbudljivu utakmicu do kraja.

U ekipi Bratunca istaki su se Nikola Gajić sa 20 poena i 9 skokova, Dejan Ćup sa 17 poena, 4 skoka i dvije asistencije i Mladen Pantić sa 19 poena i 7 skokova.

U ekipi Kaknja istakli su se Ermin Dedić sa 19 poena, 2 skoka i jedna asistencija, Haris Ćurevac sa 17 poena, 3 skoka i 2 asisitenci i Adnan Arslanagić sa 17 poena, 7 asisitencija i 3 skoka.

Detaljniju statistiku potražite na sajtu Košarkaškog saveza BiH, a galeriju fotografija na OVOM LINKU.