Pobjeda Gubera i poraz Bratstva

Dva kola do kraja, borba Gubera i Bratstva do kraja sezone.

FK “Bratstvo” Bratunac zabilježio je poraz na gostujućem terenu protiv ekipe FK “Mladost” Rogatica u 28. kolu Druge lige RS-a – Istok, rezultatom (2:1).

Već u drugoj minuti Bratstvo dolazi do prednosti golom Draška Kuljanina. Mladost, golom Branislava Ristanovića izjednačava u 60. minuti. Nakon deset minuta, za konačnih (2:1), gol postiže Bojan Obradović.

Glavni arbitar Milan Tadić pokazao je 3 žuta kartona, dva za Bratsvo i jedan za Mladost.

FK “Guber” Srebrenica zabilježio je pobjedu na domaćem terenu protiv FK “Famos” Istočna Ilidža u 28. kolu Druge lige RS-a – Istok, rezultatom (1:0).

Guber je bio bolji  tokom čitavog meča i gol postiže u 61. minuti, strijelac Edhem Fehratović.

Glavni arbitar Boško Lazić pokazao je 9 žutih kartona, od čega 5 za Guber i 4 za Famos.