KK “Miloš Delić” proteklog vikeda nastupio u Priboju i Bijeljini

Članovi Karate kluba “Miloš Delić” iz Bratunca proteklog vikenda nastupili su na dva takmičenja u Priboju i Bijeljini gdje su osvojili 8 medalja.

U subotu održao se 25. Kup “Dragan Bjelić” u Priboju gdje je osvojeno pet medalja.

Zlato u borbama ekipno ženske nade 2005/2006. godište osvojili su Anastasija Petrić i Jovana Kneževići, koje su i u borbama pojedinačno osvojile srebro, a u katama pojedinačno srebro je osvojila Milica Vitor, a bronzu Una Ateljević.

Juče je održano prvo Otovoreno karate prvenstvo Grada Bijeljine “Trofej Bijeljine” gdje je učešce uzelo preko 600 takmičara iz 55 kluba.

Zlato u katama osvojio je takmičar sa 7 godina, koji je imao konkurenciju od čak 16 takmičara Jovan Mirković. U konkurenciji poletaraca u borbama pojedinčno zlato je osvojio Miloš Radosavljević, a bronzu u borbama pojedinačno za juniore osvojio je Miloš Nešković.