Guber tri kola bez boda, Bratstvo šest bodova

U trećem kolu Guber ponovo poražen, dok Bratstvo bilježi drugu pobjedu.

FK “Guber” Srebrenica poražen je na domaćem terenu od ekipe FK „Sloboda“ Donji Zagoni u 3. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (0:1).

Sloboda do pobjede dolazi u 77. minuti golom Siniše Rakita.

Glavni arbitar Milan Marković pokazao je 4 žuta kartona, 3 za Guber i jedan za Slobodu.

FK “Bratstvo” Bratunac u gostima savladalo je ekipu OFK „Janja 2009“ Janja u 3. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (1:5).

Golom Draška Kuljanina u 16. minuti Bratstvo dolazi do prednosti. Janja u 23. minuti izjednačava a u listu strijelaca upisao se Adis Hadzihajdić, a devet minuta kasnije za novu prednost Bratstva povisuje Aljo Smajilović. Od 38. minuta za (1:3) ponovo gol postiže Kuljanin.

U 87. minuti novi gol za Bratsvo koji postiže Almir Karić, a četvrtom minutu nadokande svoj drugi gol postiže Smajilović

Glavni arbitar Vladimir Bujak pokazao je 8 žutih kartona, po četiri sa oba tima.