Bratunac nakon produžetka savladao Vogošću

Više nego uzbudljivo sinoć je bilo u Bratuncu kada su domaćini nakon produžetaka i trojkom slavili protiv ekipe KK Vogošća.

Košarkaši Bratunca u drugom kolu Premijer lige BiH sezone 2019/2020. savladali su ekipu KK Vogošća na domaćem terenu, rezultat (92:89).

Bratunčani su odlično počeli meč u prvoj četvrti, ali se Vogošča u drugoj četvrti revanšira i Bratunac na pauzu odlazi sa dva poena prednosti.

Vogošća preuzima dominaciju u trećoj četvrtini i stiče dvocifrenu prednost koju Bratunac stiže u završnoj četvrtini i izjednačava, da bi pobjedu ostvario u nastavku meča, trojkom Malika Hluchoweckyja

U ekipi Bratunca istakli su se Radenko Pilčević sa 25 poena, 8 skokova i 4 asistenije, Goran Vučićević sa 19 poena, 6 skokva i jednom asisitencijom i Dejan Ćup sa 14 poena, 5 skokova i jednom asistencijom.

I u ekipi Vogošće istakli su se Darko Rnić sa 18 poena i tri skoka, Filip Njegovanović sa 15 poena, 2 skoka i jednom asistencijom i Amar Balić sa 13 poena i po šest skokova i asistencija.