Bratstvo u pobjedničkom nizu, Guber do novog boda

Ekipa Bratstva nastavila u pobjedničkom nizu, a Guber je osvojio još jedan bod.

FK “Guber” Srebrenica igrao je nerješeno protiv ekipe FK „Tabanci“ Kozluk u 5. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (1:1).

Guber dolazi do prednosti u 28. minuti autogolom golmana Marka Bogičevića. Tabanci izjednačavaju u 66. minuti golom Marka Jokić za konačnih (1:1).

Glavni arbitar Aleksandar Gavrić pokazao je 4 žuta kartona, od čega 3 za Guber i jedan za Tabance.

FK “Bratstvo” Bratunac upisalo je još jednu pobjedu na gostovanju protiv ekipe FK „Partizan“ Donja Trnova u 5. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (2:3).

Ekipa Partizana stiče prednost u prvom poluvremenu golom, ali Bratstvo u drugom poluvremenu preokreće. Predrag Petrović je postigao dva gola, a pobjedonosni gol pri rezultatu (2:2) u zadnjim minutama postiže Draško Kuljanin.