Bratstvo postiglo 6, Guber primio 7 golova

Ekipa Bratstva odigrala je odlična meč, dok Guber po treći put biva deklasiran, sa 7 golova u mreži.

FK “Bratstvo” Bratunac na domaćem terenu savladao je ekipu FK „Ledinci“ Batković u 13. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (6:0).

Aljo Smajlović već od 10. minuta postiže gol za prednost Bratsva. Od 17. minuta, prvim golom Draška Kuljanina, Bratsvo povisuje prednost. Slaviša Ćirković u 52. minuti postiže svoj prci gol, a minut kasnije na (4:0) povisuje Almir Karić.

Svoj drugi gol postiže Kuljanin u 56. minuti, a za konačnih (6:0) i svoj drugi gol strijelac je bio Ćirković.

Glavni arbitar Željko Tekić pokazao je 4 žuta kartona, od čega 3 za Bratstvo i jedan za Ledince.

FK “Guber” Srebrenica poražen je u gostima od ekipe FK „Podrinje“ Tršič u 13. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (7:0).

Marko Lazarević postigao je dva kola, kao i Vedran Krsti. Po jedan gol postigli su Gligor Aćimović, Željko Krstić i Nebojša Aćimović i na taj način deklasirali Guber koji je na ovom meču otišao bez izmjena, samo sa 11 igrača.

Glavni arbitar Miloš Šikuljak nije pokazao nijedan karton.