Bratstvo korak bliže opstanku, Guber ponovo poražen

Ekipa Brastva slavila je kući, dok je Guber poražen.

FK “Bratstvo” Bratunac zabilježio je pobjedu na domaćem terenu protiv FK “Mladost” Gacko u 27. kolu Druge lige RS-a – Istok, rezultatom (3:1).

Do prednosti dolazi Mladost u 36. minuti golom Jovana Guzina. Draško Kuljanin izjednačava u 59. minuti, a već u 79. postiže svoj drugi gol za prednost Bratstva. Četiri minute kasnije za konačnih (3:1) povisuje Njegoš Petrović.

Glavni arbitar Marko Domezet pokazao je 4 žutih kartona, po dva za Bratsvo i Mladost.

FK “Guber” Srebrenica zabilježio je poraz na gostujućem terenu od ekipe FK “Stakorina” Čajniče u 27. kolu Druge lige RS-a – Istok, rezultatom (3:0).

Već od drugog minuta ekipa Stakorina dolaz u prednost, a strijelac je Dimitrije Marić. Nakon 14. minuta igre drugi gol koji postiže Jovica Dočević. Za konačnih (3:0) u 66. minuti upisuje se i Đorđo Blagojević

Glavni arbitar Vasilije Milošević pokazao je 5 žutih kartona, od čega 4 za Guber i jedan za Stakorinu.