Bratstvo do boda, Guber deklasiran sa deset golova

U ovom kolu Bratstvo je osvojilo bod, Guber doživio jedan od najvećih poraza u istoriji kluba.

FK “Bratstvo” Bratunac remizirao je na domaćem terenu protiv ekipe FK „Trnovica“ Kozluk u 6. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (1:1).

Trnovica dolazi do prednosti u 64. minuti golom Desimira Maksimovića. U 87. minuti za konačnih (1:1) gol postiže Predrag Petrović.

Glavni arbitar Đorđe Manojlović pokazao je 5 žutih kartona, 3 za Trnovicu i 2 za Bratstvo.

FK “Guber” Srebrenica poražen je na gostovanju protiv ekipe FK „Rudar 1925“ Ugljevik u 6. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (10:1).

Jedan od najtežih poraza u svojoj istoriji zabilježio je Guber u Ugljeviku gdje je primio deset golova.

Tri gola za domaće postigao je Branislav Božić, a dva pogotka upisao je Slaviša Todorović. Po jedan gol postigli su Dejan Davidović, Živan Marković, Dragan Simkić i Radivoje Bumbić, dok je autogol postigao Nikola Stavanović. Jedini gol za Guber postigao je Esad Dedić.

Glavni arbitar Vladimir Bujak na ovom meču nije pokazao niti jedan karton.