Bratstvo bez bodova, Guber prva pobjeda

Guber osvojio tri boda kući, Bratstvo poraženo na gostovanju.

FK “Guber” Srebrenica savladao je ekipu FK BSK „Ledinci“ Batkoviči u 7. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezultat (3:1).

Prvo poluvrijeme prošlo je bez golova. U 59. minuti prvi gol za prednost Gubera postiže Aleksandar Jovanić. David Maksimović povisuje u 74. minuti za (2:0), a 7 minuta kasnije postiže svoj drugi gol. Za konačnih (3:1) strijelac je Vladan Nedić u 88. minuti.

Glavni arbitar Predrag Kićić pokazao je 3 žuta kartona, 2 za Guber i jedan za Ledince.

FK “Bratstvo” Bratunac zabilježilo je poraz na gostovanju od ekipe FK „Mladost“ Bogutovo Selo u 7. kolu Regionalne lige RS – Istok, rezulta (5:2).

Domača ekipa Mladost dolazi do prednosti u 19. minuti golom Neđe Gajića. Za (2:0) ponovo povisuje Gajić u 43. minuti. Bratstvo smajuje prednost  Mladosti u 45. minuti golom Almira Karića, tri minute kasnije Rade Milovanović ponovo povisuje prednost ekipe Mladosti. Za (4:1) gol postiže Slaviša Stanojević u 58. minuti, ali Bratstvo ponovo smanjuje u 60. minuti golom Njegoša Petrovića. Drugim golom Milovanović u 67. minuti postiže gol za konačnih (5:2).

Glavni arbitar Darko Petković pokazao je 7 žutih karton, 4 za Bratstvo i 3 za Mladost.