Sjajan vikend za karatiste “Miloš Delić”, čak 41 medalja

Ovog vikenda Karate klub “Miloš Delić” iz Bratunca uzeo je učešće na dva takičenja i osvojio 41 medalju, a njihov trener Dejan Vitor uzeće učešće na Balkanskom prvenstvu za seniore u Turskoj, Istanbul.

Prvenstvo regije “Birač – Majevica, Semberija i Posavina” održalo se u subotu u Ugljeviku gdje je nastupilo 12 klubova, 150 takmičara, a bratunački karatisti osvojili su 21 medalju.

Osvojeno je 6 zlatnih, 7 srebrenih i 8 bronzanih u katama i borbama ekipno i pojedinačno.

Bratunački karatisti nastupili su danas na Karate kup “Zvornik 2018” gdje su osvojili 20 medalja i zauzeli drugo mjesto u ukupnom plasmanu.

Osvojeno je 12 zlatnih, 4 srebrene i 4 bronzane medalje u katama i borbama ekipno i pojedinačno.

Trener i karatista KK “Miloš Delić” Dejan Vitor uzeo je učešće na Premijer ligi serije A u Salzburgu gdje je zabilježio jednu pobjedu i osvojio nove bodove na WKF listi, a trenutno se nalazi na 18. mjestu.

Dejan je izborio plasman za učešće na Balkanskom prvenstvu za seniore u Turskoj, Istanbul 24. i 25. maja u borbama do 60 kilograma.