Karate klub “Želja Ipon” osvojio 13 medalja i jedan pehar

Na jučerašnjem turniru u Novom Sadu karate klub “Želja Ipon” iz Srebrenice nastupio je sa 10 takmičara i osvojio pregršt medalja. Na turniru je učestvovalo 36 klubova i 500 takmičara iz Srbije, BiH, Slovenije i Rumunije. Karate klub “Želja Ipon” je po broju osvojenih medalja zauzeo 5. mjesto u ukupnom plasmanu. Karatisti ovog kluba nastupili su u katama i borbama i osvojili 13 medalja.

U katama, medalje su osvojili: Tijana Marković (mlađa juniorka) 3. mjesto, Mihajlo Jovičić (mlada nada) 2. mjesto, Đorđe Davidović (stariji pionir) 3. mjesto i Slađan Radić (stariji pionir) 3. mjesto.

Naš klub je u borbama ekipno osvoio dvije zlatne medalje i to u ženskoj, mlađe juniorke (Anđela Gligić, Ivana Milosević, Tanja Erdelić, Tijana Marković) i muškoj ekipi, stariji pioniri (Đorđe Davidović, Mihajlo Jovičić, Slađan Radić).

U borbama pojedinačno karate klub “Želja Ipon” osvojio je još medalja i to: Kristina Milošević (senirke-60 kg) 1. mjesto i pehar za najbolju seniorku, Anđela Gligić (mlađa juniorka) 1. mjesto, Ivana Milošević (mlađa juniorka) 2. mjesto, Aleksandar Jovanić (stariji junior) 1. mjesto, Luka Tanasijević (mlađi junior) 2. mjesto, Mihajlo Jovičić (muška nada) 2. mjesto i Đorđe Davidović (stariji pioniri) 1. mjesto.

Čestitamo karate klubu “Želja Ipon” iz Srebrenice!