Guber osigurao tri boda kući, Bratstvo treći poraz

Ovog vikenda na domaćem terenu bolje je odigrao Guber i uzbudljivom meču slavio na domačem terenu, a ekipa Bratsva zabilježila je treći poraz.

FK “Guber” Srebrenica savladao je ekipu FK „Mladost“ Gacko u 3. kolu Druge lige RS – Istok, rezultatom (2:1).

Do prednosti dolazi gostujuća ekipa Mladosti golom Sretena Nikolića u 21. minuti,  a minut kasnije golom Ivana Maksimovića Guber poravnjava.

Slaviša Ćirković nakon prekida u 80. minuti postiže gol za konačnih (2:1).

Glavni arbitar meča Bojan Pejić pokazao 6 žutih i jedan crveni karton od čega 4 žuta i jedan crveni za Mladost i 2 žuta za Guber.

FK „Bratstvo“ Bratunac poraženo je na domaćem terenu od ekipe FK „Budućnost“ Pilica u 3. kolu Druge lige RS – Istok, rezultatom (0:4).

U razmaku od tri minute tri gola postigao je kapiten Budućnosti Dragan Vasiljević od 43. do 49. minuta.

Za konačnih (0:4) u 91. minuti gol je postigao Darko Rosić.

Glavni arbitar meča Vasilije Milošević pokazao je ukupno 4 žuta kartona, sve za Bratstvo.

Neke momente utakmicu u Srebrenici pogledajte u galeriji na OVOM LINKU.